Co się stało z naszymi dziećmi, kto wyprał im mózgi?!

Na dzisiejszy temat skierowała mnie zaobserwowana sytuacja wśród nastolatków w wieku od 10-15 lat oraz ostatnim pokoleniom z lat 90tych Xxw.

Bez względu na sytuacje rodzinne oraz zamożność rodziny dzisiejsza młodzież pozbawiona jakichkolwiek połączeń z przodkami, pełna braku szacunku dla rodziny, rodziców (są wyjątki ale to margines )., nastawiona na pieniądze zdobyte poprzez manipulację i oszustwa, na wygląd zewnętrzny i wszechotaczające używki, uzalezniona od internetu stoi na wprost rodziców smiejąc się im w twarz, uwarzając się za bezkarnych. Idee socjalizmu doprowadzające do tego iż dziecko własne staje się wrogiem dla rodzica, dzisiaj są faktem.

Pustka w środku, a na zewnątrz skorupa ignoracji wypachniona „old spice’em” udekorowana ubraniami celvinklei i innych korporacyjnych firm rodem wywodzących się od saksońskich firm II wś. Czy ta plaga jest rezultatem właśnie owego socjalizmu stworzonego by przekształcić świat w bezmózgie roboty z wymazaną pamięcią. Bezczelne odnoszenie się młodzieży do dorosłych kiedy zostana przyłapani na łamaniu prawa: na pijaństwie, na ćpaniu, na paleniu itd..

Brak adekwatnego zaplecza Policji na reagowanie rodziców w imieniu tzw. prawa na deprawację młodzieży?.

Nawet w systemowej szkole nie są w stanie przyjmować wiedzy oraz wzorców od nauczycieli patrządc w ekrany komórek jak gdyby dawały im rozwiązania jak żyć. Ciągłe bodźce w postaci reklam, krzykliwych chamskich youtuberów, którzy wrecz pogłębiają wulgaryzację mowyi słowa. Dzisiaj co trzeci nastolatek co drugie słowo używa bluźnierstw, że nawet najgorszy żul mógłby się zawstydzić.

Jak My dorosli, rodzice możemy sobie poradzić gdy zostalismy sami. Ostatnie 5 pokoleń młodych rodziców zaganiane za pieniedzmi, pozbawione przez komunę normalnego dzieciństwa, pełne traum nie ma pojęcia jak żyć! To jak mają dawać wzorce, zwłaszcza gdy system ma w dupie co robią nasze dzieci.

Ostatnie 25 lat niby wolności pokazało i ukierunkowało ostatnie pokolenia iż są jak jajka =wydmuszki, których- cokolwiek złego by uczyniły – nie można niby dotknąć bo bezczelnie bedą wzywać Policję mimo iż złamały np. prawo. W końcu będzie za późno gdy się nie otrząśniemy i zaczniemy działać wspólnie My rodzice =łącznicy i nauczyciele wzorców zdrowej,szczęsliwej rodziny.

Zatem ponawiam pytanie: Dlaczego to zrobili i kto z naszymi dziećmi to uczynił, i do jakich tragedii musi dojść by ktoś to wreszcie powstrzymał.

Tyle teraz samotnych rodziców wychowujących dzieci , zaganianych by móc zapewnić im w miarę normalne życie , pozostawionych sobie,nie dających sobie rady wychowawczej.

Dodatkowo osatnie dwie generacje rodziców całkowicie pozbawione wzorców , wychowane na „wyścigu szczurów” dosłownie płaca swoim dzieciom pieniądze by zajeły się sobą – mam na mysli 10-18 lat dzieci). Demoralizacja na całego w stylu: My dzieciaki możemy wszystko ,a Wy dorosli nie możecie nic zrobić. Hmm Czyżby !!!!! Jaka jest wasza opinia i pomysły wasze, czekam z niecierpliwością na wasze posty. Wiadomości proszę wysyłać na slawenia@protonmail.com

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*