Dzisiaj tj.  22 Sierpnia 2016 czyli roku słowiańskiego 7525 postanowiłem skupić się na Nas samych i otoczeniu w świetle mijających wieków i teraźniejszych wydarzeń.

Zatem czym dla nas powinna być przeszłość ,wszelakie działania odciśnięte na kartach historii,wiedza ?

Dla mnie , po długich kontemplacjach i poszerzaniu jej , Wiedza daje nam wgląd w serca naszych przodków ,w serca z niepamiętnych czasów, kiedy podobne sytuacje- które notabene dzieją się teraz na naszych oczach- powtarzają się niczym mantra.

Ten wgląd jest już tak głęboki ,że nie możemy go ot tak bagatelizować i wyśmiewać.

Cała historia ,ba !cała prawda zaczyna wtedy układać się w jednolitą nić łączącą nas z prastarą wiedzą mędrców . Dzięki jej poszerzaniu i zrzuceniu klapek „pseudonaukofców” , którzy mówią nam jak mamy myśleć, widzieć, postrzegać, możemy wreszcie przyjrzeć się temu wszystkiemu z własnej perspektywy,z nie przymuszonej woli.

Kiedy tak czytam o powstaniu ,każdej wielkiej cywilizacji uznawanej przez „oficjalną” naukę i opierając się na nieoficjalnych ,i nie wspieranych przez nią odkryciach naukowych to tak naprawdę jak wejrzymy głębiej Prawda wychodzi na wierzch sama.

Ten ciąg zdarzeń przedstawionych w historii , po zestawieniu ich obok siebie , układa się w logiczną całość.

Każda wielka cywilizacja bazowała na początku na czymś wzniosłym , na mędrcach , potem nadchodził czas tzw. zastoju, końca np. okresu prastarego i… kiedy wydawałoby się ,że to koniec, pojawiał się bodziec w postaci nowych nauk lub postaci napływających skądinąd . Pamiętamy powiedzenie „ Forma jest pustką ,a pustka jest formą” tzn , że życie pokazuje nam iż kiedy wydaje nam się ,że coś się kończy czyli następuje pustka to zaczyna się coś nowego. Życie wypełnia pustkę .

Wracając do naszych cywilizacji . Kiedy jakaś cywilizacja się „wypala” , gdzieś w innym zakątku świata zachodzi proces przemian drugiej cywilizacji albo w wyniku wojen, albo kataklizmu. Tedy następuje tzw. ekspansja tamtej cywilizacji,albo jej „resztek” na tereny gdzie inna cywilizacja już się „wypaliła” i…..następuje rozkwit kolejnej nowej cywilizacji, co gdzieniegdzie tzw „ naukofcy” nagle odzwierciedlają jako odrodzenie tej wcześniejszej „wypalonej” wkładając to do jednego worka ze starożytnej w nowożytna , nie dostrzegając ,że to zupełnie nowa cywilizacja wtedy powstaje.

Hmmm…. Czyż studiując historię i zestawiając ze sobą owe cywilizacje nie dostrzegacie tego. Wszystko jest jednością i uzupełnia się gdzie forma przechodzi w pustkę.

Zatem odnosząc się do Naszych Słowiańskich korzeni.

Czy mało dowodów jest w postaci badań genetycznych, badań historycznych czy archeologicznych?!?

Wystarczy odrzucić szablon „topornego myślenia” narzucony przez stetryczałych cwaniaków siedzących na profesorskich stołkach by zobaczyć całość tej jedności , którą mamy przed oczami.

Zasadnym więc się wydaje nasz Słowiański progres do przodu. Serce jako nasza intuicja pcha nas do działania i logicznym wydaje się,że gdziekolwiek niszczono cywilizacje, my wiedzeni intuicją podążaliśmy dalej, tak jak nasza słowiańska natura nastawiona na progres (o czym wspominam w moich filmach o kalendarzu słowiańskim).

Tak więc odwzorowanie Naszych wierzeń i zasad znajdujemy w wielu kulturach , czy starożytnych cywilizacjach, albo odziaływanie nasze jako tzw „sasiadów”.

Tak to wygląda z perspektywy historii globalnej.

Studiując już dokładniej dzieje poszczególnych kultur widzimy jak nasi Panowie, Królowie etc… tak łączyli się między sobą wpary tworząc sojusze iż nie dziwi taka róznorodność genetyczna i powiązania na każdym obszarze na ziemi. Jednakże jeden rdzeń powtarza się na ogromnym obszarze, a mianowicie R1A1.., którego najwięcej jest na polskich ziemiach ale i w dalekich północnych Indiach czy stepach Mongolii

co daje nam obraz działania życia Nas Ariów-Słowian nastawionych na progres , na rozwój bez względu na okoliczności.

Dlaczego więc posiadając tę wiedzę , tak wielu odrzuca ją żyjąc wg „pseudonaukofych” szablonów zasłaniajac się certyfikatami, dyplomami itp…

Przecież rzekomo mamy wolna wolę!!!

Wszelakie papiery są tylko szablonem mającym ogłupić.

Powtarzam jeszcze raz .Zestawcie obok siebie dzieje cywilizacji znanych Wam i po głębszym przeanalizowaniu faktów historycznych , wierzeń zastanówcie się czy ja Edward źle to pojmuję ?!

Czy to działania czas znowu nastał?

Eddie Słowianin