Moja przygoda z medycyną- Warsztaty z Medycyną Dżunglową

❤️ Kochani !!!

Chciałam sie podzielić z wami moja przygoda z medycyna z która pierwszy raz miałam kontakt trzy lata temu i od tej pory poświęciłam sie całkowicie procesowi uzdrawienia siebie po przez połączenie z ta roślina.

Jestem wdzięczna medycynie i wszystkim istotom, których napotkałam na swojej drodze w procesie uzdrowienia mojeje chorej duszy za wsparcie i wiarę we mnie jakiej ja nie posiadałam w tamtym czasie, ale przedewszystkim dziękuje za odzyskanie siebie i życia 

Dlatego właśnie postanowiłam podążać ta droga i wyjechałam do amazońskiej dzungli w Peru gdzie spędziłam siedem miesięcy kontynuując proces mojego uzdrowienia po przez dietowanie różnych roślin i pobierając nauki od tamtejszych uzdrowicieli.

Jednym z nich był Maestro William ujęła mnie jego skromność i otwartość serca w jego pracy oraz wykorzystywanie talentu muzycznego w uzdrawianiu ludzi, dlatego właśnie postanowiłam go zaprosić do Europy 

❤️Mamy szczescie zaprosić was na warsztaty z Medycyną Dżunglową, z naszym SPECJALNYM GOŚCIEM – Maestro Williamem z Peru.

William odwiedza Europę i z radością będziemy go gościć w listopadzie tego roku. TO NIEZWYKŁA OKAZJA !!! Pracujemy w małych grupach dlatego liczba miejsc jest ograniczona. ❤️

( English version below )

9 -12  listopada (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Czechy

16-19 listopada (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Czechy

23 – 26 listopada (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Czechy

30-3 listopada/grudnia (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Wielka Brytania

 

Na warsztatach, poza pracą z Medycyną, m.in. medytacje serca, ruch i praca z głosem, zajęcia jogi, i wiele innych. 

Istnieje również możliwość indywidualnych ceremonii.

Oczywiście zapewniamy też wyżywienie i noclegi.

Podczas każdego weekendu oferujemy jedno miejsce osobie, która ma trudności finansowe za wymianę energii w postaci pomocy podczas warsztatów.

 

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana, napisz na: ArteDeLaLuz@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/346773982419255/

ARTE DE LA LUZ – Sztuka Uzdrawania

Miłość, Wdzięczność, Akceptacja ❤️❤️

 

✨O nas:

 

Maestro William, 54 lata, urodzony w Iquitos, od 25 lat mieszka w Pucallpie.

Był nauczycielem sztuki w Pucallpie przez 25 lat, a 20 lat temu zdecydował się zacząć pracować z Medycyną.

 

Uczył się od Don Solona Tello z Iquitos  i Roniego Rengifa z Pucallpy. Dziedziczy Amazońską wiedzę po żeńskiej linii uzdrowicielek w rodzinie. Także jego dziadkowie i ojciec byli uzdrowicielami.

 

Opróc tego jest muzykiem i artystą, który używa swoich muzycznych talentów do pracy z Amazońską medycyną. Możesz znaleźć jego muzykę na iTunes, Spotify, Amazonie.

 

Jego obrazy są doceniane przede wszystkim za to, w jak przejmujący sposób potrafi oddać swoje wizje. Używa muzycznych talentów na ceremoniach, co sprawia, że są wyjątkowe.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*