❤️ Kochani !!!

Chciałam sie podzielić z wami moja przygoda z medycyna z która pierwszy raz miałam kontakt trzy lata temu i od tej pory poświęciłam sie całkowicie procesowi uzdrawienia siebie po przez połączenie z ta roślina.

Jestem wdzięczna medycynie i wszystkim istotom, których napotkałam na swojej drodze w procesie uzdrowienia mojeje chorej duszy za wsparcie i wiarę we mnie jakiej ja nie posiadałam w tamtym czasie, ale przedewszystkim dziękuje za odzyskanie siebie i życia 

Dlatego właśnie postanowiłam podążać ta droga i wyjechałam do amazońskiej dzungli w Peru gdzie spędziłam siedem miesięcy kontynuując proces mojego uzdrowienia po przez dietowanie różnych roślin i pobierając nauki od tamtejszych uzdrowicieli.

Jednym z nich był Maestro William ujęła mnie jego skromność i otwartość serca w jego pracy oraz wykorzystywanie talentu muzycznego w uzdrawianiu ludzi, dlatego właśnie postanowiłam go zaprosić do Europy 

❤️Mamy szczescie zaprosić was na warsztaty z Medycyną Dżunglową, z naszym SPECJALNYM GOŚCIEM – Maestro Williamem z Peru.

William odwiedza Europę i z radością będziemy go gościć w listopadzie tego roku. TO NIEZWYKŁA OKAZJA !!! Pracujemy w małych grupach dlatego liczba miejsc jest ograniczona. ❤️

( English version below )

9 -12  listopada (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Czechy

16-19 listopada (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Czechy

23 – 26 listopada (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Czechy

30-3 listopada/grudnia (jedna dzienna i dwie nocne ceremonie) – Wielka Brytania

 

Na warsztatach, poza pracą z Medycyną, m.in. medytacje serca, ruch i praca z głosem, zajęcia jogi, i wiele innych. 

Istnieje również możliwość indywidualnych ceremonii.

Oczywiście zapewniamy też wyżywienie i noclegi.

Podczas każdego weekendu oferujemy jedno miejsce osobie, która ma trudności finansowe za wymianę energii w postaci pomocy podczas warsztatów.

 

Jeśli jesteś zainteresowany lub zainteresowana, napisz na: ArteDeLaLuz@protonmail.com

https://www.facebook.com/groups/346773982419255/

ARTE DE LA LUZ – Sztuka Uzdrawania

Miłość, Wdzięczność, Akceptacja ❤️❤️

 

✨O nas:

 

Maestro William, 54 lata, urodzony w Iquitos, od 25 lat mieszka w Pucallpie.

Był nauczycielem sztuki w Pucallpie przez 25 lat, a 20 lat temu zdecydował się zacząć pracować z Medycyną.

 

Uczył się od Don Solona Tello z Iquitos  i Roniego Rengifa z Pucallpy. Dziedziczy Amazońską wiedzę po żeńskiej linii uzdrowicielek w rodzinie. Także jego dziadkowie i ojciec byli uzdrowicielami.

 

Opróc tego jest muzykiem i artystą, który używa swoich muzycznych talentów do pracy z Amazońską medycyną. Możesz znaleźć jego muzykę na iTunes, Spotify, Amazonie.

 

Jego obrazy są doceniane przede wszystkim za to, w jak przejmujący sposób potrafi oddać swoje wizje. Używa muzycznych talentów na ceremoniach, co sprawia, że są wyjątkowe.