Artur Lula i Eddie Słowianin wraz z Przyjaciółmi zapraszają was Bracia na WARSZTATY DLA WAS!!!

Mężczyzna osadzony w sobie, w kontakcie z własną mocą ,stabilny i niezależny. Mężczyzna , który odczuwa życie w całej różnorodności, potrafiący się bawić, śmiać pełną piersią. Mężczyzna czuły, obdarzający miłością. Mężczyzna odczuwający ból, tęsknotę, niespełnienie. Mężczyzna waleczny, broniący siebie i swoich bliskich. Mężczyzna w głębokiej relacji z innymi mężczyznami, kompan i przyjaciel. Mężczyzna świadomy swojego powołania, idący za głosem serca .

Jeśli te słowa docierają w Twoją głębię i przemawiają do Ciebie, jeśli budzą w Tobie tęsknotę za częścią Ciebie to zapraszam Cię serdecznie na warsztaty. Podczas tych warsztatów będziesz miał możliwość skonfrontowania siebie z różnymi aspektami swojej męskiej natury na różnych płaszczyznach. Czeka Cię przygoda związana z podróżą w głąb siebie w grupie innych mężczyzn .
Bycie sobą postrzegamy jako poznanie, akceptację i codzienne przejawianie swojej natury. Kim jestem ? Co jest moją najgłębszą istotą? Odnajdywanie własnej drogi. Niezależność, dokonywanie wyborów, za które biorę odpowiedzialność i jestem gotów zapłacić ich cenę. A równocześnie poczucie zakorzenienia w świecie i połączenia z innymi ludźmi. Dostęp do własnych zasobów i do zewnętrznej energii. Wnoszenie do świata swojej unikalnej jakości .

Dla kogo jest ten warsztat?

— ojców, mężów, kochanków, synów, wnuków chcących poprawić swoje relacje w związkach w pracy w życiu osobistym..
— prezesów, dyrektorów, kierowników, przedsiębiorców a takze bezrobotnych
— mężczyzn wychowanych bez ojca – braki nadrobisz w relacjach z innymi mężczyznami
— zagubionych, poszukujących prawdy ,Boga, sensu życia swojej osobistej jak i zawodowej. Nie wykluczone , że jedynie czego potrzeba Ci do szczęścia to obudzenie autentycznego i prawdziwego mężczyzny , który jest w Tobie .
oraz tych ktorzy:
— są przytłoczeni codziennymi problemami, czują osłabienie .
— chcą odzyskać swoją energię i wolę działania
— stoją przed podjęciem ważnych decyzji lub trudnym wyzwaniem
— pragną zadbać o równowagę pomiędzy pracą , a życiem osobistym
— szukają swojego celu życiowego
— chcą znaleźć “własną ścieżkę serca”
— chcą w pełni odczuwać życie , wchodzić w głębsze relacje z kobietą

Co da Ci “Męski Warsztat”?

— odnajdziesz siebie
— odnajdziesz swoje miejsce w Rodzinie, Pracy, Społeczeństwie
— będziesz miał większe zaufanie do samego siebie
— otworzysz się na innych mężczyzn i nauczysz się z nimi współpracować
— nabierzesz większej pewności Siebie
— nauczysz się pracować sam ze sobą
— uzyskasz pewność potrzebną do zarządzania innymi i samym sobą
— nauczysz się efektownie zarządzać czasem
— poprawisz jakość relacji z kobietami
— nauczysz się właściwie wykorzystywać i kontrolować męską energię seksualną

CEL WARSZTATÓW :

Od wieków w różnych kulturach i cywilizacjach mężczyźni spotykali się czy to na polowaniach, łowach, wojnach, radach szczepów, igrzyskach czy zwyczajowo gromadzili się by przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym bądź też młodszym pokoleniom .
Od zamierzchłych czasów męska energia rodowa była przekazywana w sposób naturalny i niczym nie zamącony.
W obecnych czasach szczególnie w krajach Europy Zachodniej mamy postępującą globalizację oraz przyśpieszony rozwój jednostki ,a w skutek tego został zatracony kontakt człowieka z człowiekiem .
W ostatnich dekadach da się zauważyć kobiety , które często przejmują rolę mężczyzny (utrzymywanie rodziny, robienie kariery zawodowej )
Warsztaty te skierowane są do mężczyzn, którzy poszukują swojego miejsca, swojej drogi, swojej tożsamości , samorealizacji, drogi ku karierze, którzy mają niskie poczucie samooceny, którzy mają kłopoty z asertywnością , a którzy chcieliby odkryć w sobie to za czym tęsknią ,a co jest głęboko zakorzenione w każdym z nas…

ETAPY WARSZTATÓW

— co to jest “męskość”?
— skąd przychodzi “męskość”?
— za czym tęskni “męska dusza”?
— jakie zadania ma do wypełnienia mężczyzna ?
— sytuacje w których realizuje się mężczyzna ?
— jak przywrócić męskość w mężczyźnie ?
— jak dostrzec” męskość” ?
— czym jest pragnienie” męskości” ?                                                    — jak rozpalić ognisko                                                                          — przetrwanie wróżnych warunkach ( w zależności od terenu rejonu warsztatów inne)

— pierwsza pomoc                                                                                — ziołolecznictwo                                                                                  — historia i wiedza                                                                                — i jeszcze więcej 

Nie ma znaczenia na którym kontynencie mieszkasz , nie ma znaczenia to czy masz 18 czy 118 lat, czy masz rodzinę czy nie ,czy jesteś gruby czy chudy. Zawsze jest dobry czas by dopełnić proces stawania w męskim -stawania się prawdziwym, silnym i pewnym swojej męskości FACETEM
( Vikingiem, Gladiatorem, Drwalem, Słowianinem ) .
Na to jest zawsze dobry czas .
Niech Wam się darzy .

Prosimy najpierw o zgłoszenia z podaniem regionu 

na slowianinsklep@wp.pl

Cennik :
Warsztaty weekendowe :
od piątku do niedzieli : na terenie UK £340
( na terenie PL 700 zł )od osoby
Już niedługo informacje o datach i rejonach warsztatów , a także Warsztaty 7 dniowe.