WSPARCIE!!!

1:

W ZWIĄZKU Z LICZNYMI ZAPYTANIAMI NA TEMAT MOJEJ DZIAŁALNOŚĆI I KONIECZNOŚĆI STWORZENIA TZW STREFY MEMBERSHIP:

Otóż na ten przykład :
Wyprodukowanie trzech odcinków na temat Kalendarza Słowiańskiego cz 1,2,3 o łacznym czasie 57 minut 28 sekund to poświęcenie ok 60 godzin pracy:
Na tenże czas składają się, :
Sprawdzenie rzetelne wiedzy , często tłumaczenia z innych języków, badanie wiedzy poprzez wiele źródeł oraz głębokie przemyślenia by napisać zrozumiały tekst-scenariusz , potem nagranie materiału video (czasem kilka razy od nowa) ,zebranie zdjec i materiałów do montazu filmu. Montaz filmu , ktory zajmuje dokilku godzin w zależnośći od długości filmu i zgranie owego materiału wcałość (czasami dwukrotnie ,a w zależnośći od problemów sprzetowych i trzykrotnie)
To jeden z wielu przykładów . Opisałem to wiec by uświadomić nawet tym atakującym iż to wiele godzin pracy zwłaszcza jeśli materiał dociera do wielu ludzi i jest potzrebny !!
Sława!!
Proszę o przemyś lenia 🙂 Sława!!

2:

Strefa Membership do dotacje , czyli dobrowolne składki miesięczne od 1funta w górę , które wspomogą naszą działalność oraz pozwolą na tworzenie projektów oraz eventów itp…
W zamian na naszej stronie www.slowianskadusza.com otrzymaja te osoby dostęp do strefy
member gdzie bedeą dostepne materiały do pobrania , informacje specjalne etc…
Jak wspomnialem w jednym z artykułów jednym z moich projektów jest książka napisana już w 50% podług mojego blogu wsparta o najnowsze odkrycia iprzemyslenia , jednakże by jądokończyć potrzebuję czas ,a przy wsparciu mogę to dokonać bardzo szybko nawet w miesiąc , jednakże muszę mieć wsparcie bym głowy nie zaprzatał matrixem. Sława!!!

3:

Jeśli chodzi o eventy to szykują się , o czym powiadomimy już niedługo. Event bedzie tak szykowany by jak najbardziej z minimalizować cene, osoby które wspierają nas chocby 1 funtem miesiecznie beda mialy okazje dolaczyc na eventy nawet przy braku pieniędzy np . poprzez pracę dla naszej społecznośći w organizacji czy też pracach z tym związanych.
Wierzę ,że napewno to przyczyni się do odbudowania w naszej świadomości i podświadomośći tego iż jestesmy JEDNOŚCIĄ , Lojalni wobec siebie i przyjaciół oraz w odbudowaniu Tosamośći Narodowej!!!!! Sława i Chwała Naszym Przodkom!!!!!!!
JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA PÓKI MY ŻYJEMY!!!!!
WSPARCIE!!!!
Edward Swietoslawski
sort code: 77-31-11 account: 35126868
dopisek: wsparcie bracie moj uk

z krajow z poza UK
Edward Swietoslawski
Iban no: GB08LOYD77311135126868
BIC: LOYD GB21A26
z dopiskiem : wsparcie Bracie moj (i nazwa kraju)
z całego serca z góry dziekuję  Bracia i Siostry!!!
Sława i Chwała naszym przodkom!!!!!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*